tel. kom. (+48) 605-265-265

Z prawdziwą przyjemnością informuje iż Dom Piękna z dniem 1 lutego 2018 wprowadza do swojej oferty usługi medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna jest nowoczesną gałęzią medycyny, która pomaga osiągnąć dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego wyglądu poprzez profilaktykę zdrowotną oraz pielęgnowanie urody a także przeciwdziałanie skutkom upływającego czasu i regenerowanie zmęczonej skóry.

Pod wpływem upływu czasu a także palenia tytoniu, warunków klimatycznych, zanieczyszczenia środowiska, stresu dnia codziennego nasza skóra starzeje się - jej struktury ulegają zniszczeniu, pojawiają się najpierw drobne a potem głębsze i wyraźniejsze zmarszczki, zagłębienia. Kontury twarzy tracą swą sprężystość i regularność. Pełne, prawidłowe kształty poszczególnych części twarzy ulegają niekorzystnym dla jej atrakcyjności zmianom.

Zabiegi medycyny estetycznej spowalniają proces starzenia się skóry oraz pomagają przywrócić jej naturalne piękno i poprawić jej wygląd. Szybko, prosto, maksymalnie bezpiecznie i bez użycia skalpela.

Wykorzystując najnowsze zdobycze nauki i technologii, pomagamy Ci osiągnąć pożądaną zmianę Twojego wyglądu i samopoczucia, tak abyś czuła się młodsza, atrakcyjniejsza, odświeżona i wypoczęta.

Jeśli zauważyłaś, że zmęczenie, stres oraz upływ czasu pozostawiły niekorzystne ślady na Twojej twarzy i ciele, jest to prawdopodobnie dobry moment na to, abyś zapoznała się z ofertą zabiegów medycyny estetycznej oraz umówiła się na konsultacje z lekarzem.